Figurin Rörstrand Gunnar Nylund Rådjur Signerad och numrerad

  • Slutpris 1 200 kr
  • Totalt inkl. frakt, slagavgift och provision 1 490 kr
Budgivningen avslutades den 23 Nov 22:09 23 Nov 22:09
  • Auktion 035932-54-01-1
  • Butik Borås
  • Kategori Hem & DesignPorslin & Keramik
  • Utropspris 1 200 kr

+ 0

Just nu är det 0 andra som tittar på denna produkt.

Beskrivning

Figurin Rörstrand Gunnar Nylund Rådjur Signerad ”Nylund” och numrerad 136/200, troligen andrahandssortering.

Budhistorik

Auktionen har avslutats

Högsta budgivaren var: m09k3375

Datum Bud Användare Auto
20 november 2023 23:471 200 krm09k3375
17 november 2023 19:00Auktionen startade

Vill du veta mer om produkten?

Om du har en fråga som du inte finner svaret på kan du själv ställa en fråga till vår värderare. Fyll i formuläret så får du ett svar inom 24 arbetstimmar.